LamcoSAFE, Lamicolor'un gümüş iyonu teknolojisi kullanılarak laminatın yüzeyine bakteri ve mikropları öldüren aktif bir savunma duvarı özelliği kazandıran ürün sınıfıdır. 
 


LamcoSAFE laminatların gümüş iyonlu savunma duvarı özelliği yeni nesil mutasyona uğramış virüs ve bakterilerin yaşamasına izin vermez, hijyenik bir ortam sunar.

LamcoSAFE mikrop ve bakterilerin büyüme, çoğalma ve bulaşma yeteneklerini engeller. Üretim sırasında malzeme yüzeyine yerleştirilen gümüş iyonları, laminatlarımızın yüzeyini bakteri ve mikropları öldüren aktif bir savunma duvarı haline getirir.


 


LamcoSAFE laminat ile kaplanan ameliyathaneler, hastane mobilyaları, başta hastane laboratuvarları olmak üzere bütün laboratuvarlar, klinik mobilyaları, eczane mobilyaları, okul mobilyaları, otel ve havalimanı mobilyaları, masa, banko ve duvar panelleri, bakteri ve mikroplara karşı durmadan çalışan dezenfekte etme alanları haline gelir.

Gümüş iyonları teknolojisi BioCote ile kazandırılan aktif LamcoSAFE koruması ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki link'ten ulaşabilirsiniz.


 
BioCote
Doğa Dostu Üretim

Lamicolor'un çevrecilik prensiplerine aşağıdaki link'ten ulaşabilirsiniz.


 
lamicolor.it

Bize ulaşın

Sorularınız için her zaman bize ulaşabilirsiniz.
T:+90 212 295 47 55
berk@berklaminat.com


www.berklaminat.com