İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Haberler"

CU+PASLANMAZ ÇELİK: ANTİMİKROBİYAL ÖZELLİKLER + EN İYİ HAMMADDE

BAKIR, MİKROP BARNDIRMAMA ÖZELLİĞİ SEBEBİ İLE, TARİH BOYUNCA YAYGIN OLARAK KULLANILMIŞTIR.

BUGÜN, KENDİNİ SÜREKLİ YENİLEYEN VE DAHA GÜÇLÜ HALE GELEN, YENİ NESİL MİKROPLARA KARŞI, DAHA PROAKTİF OLMAK ZORUNDAYIZ VE MİKROPLARIN YAYLMASINI ÖNLEYİCİ TEMİZ, HİJYEN ÇEVRELER YARATMALIYIZ.


PBA® YENİ SERİ PBA CU+PASLANMAZ ÇELİK KİRLENMEYİ AZALTMAK, SAĞLIKLI VE TEMİZ ÇEVRELER YARATMAK ADINA ÖNEMLİ BİR ÇARE BULDUĞUNU İSPATLIYOR. YENİ SERİ PBA CU+PASLANMAZ ÇELİK ZARİF VE ÇAĞDAŞ TASARIMLARA SAHİPTİR, EN İYİ DERECE HAMMADDE İLE ÜRETİLMİŞTİR.


TASARIMCILAR CU+PASLANMAZ ÇELİK SERİSİ’NDE TUTAMAKLARI, KAPI KOLLARINI, KİLİTLİ VE KİLİTSİZ KOLLARINI, CAM KAPI KİLİTLERİNİ, SAF BAKIR (99.9%) YADA SAF BAKIR VE PASLANMAZ ÇELİK HALİNDE CAM KAPILAR, YEKPARE KAPILAR VE PENCERELERDE KULLANILMAK ÜZERE TERCİH EDEBİLİRLER.


PBA BU SERİYİ TASARLARKEN EN İYİ PASLANMAZ ÇELİK OLAN 316L KALİTESİNİ VE EN İYİ ANTİMİKROBİYEL MATERYALİ, SAF BAKIRI KULLANARAK EN YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİMİ AMAÇLAMIŞTIR. YÜKSEK KALİTE TANIMI HEM MEKANİK ANLAMDA DAYANIKLILIK HEM DE EPA TESCİLLİ ANTİMİKROBİYEL SAVUNMA ÖZELLİĞİ OLAN, SADECE BAKIRIN SUNDUĞU, MRSA, S.AUREUS (BŞK. STAPH) VE E.COLI PATOJENLERİNE KARŞI SAVUNMA KUVVETİNİ KAPSAR.


BAKIR DOĞAL OLARAK ANTİMİKROBİYEL ÖZELLİKLERE SAHİPTİR VE BU ALANDA EPA TESCİLİ ALAN İLK SAĞLAM YÜZEY MATERYELİDİR. BU TESCİL GENİŞ KAPSAMLI ANTİMİKROBİYEL YETERLİLİK TESTLERİ İLE DESTEKLENMİŞTİR.


THE NEW ENGLAND MEDİKAL GAZETESİNİN YAKIN ZAMANDAKİ HABERİNDE BAKIRIN DİĞER MATERYELLERE KIYASLA ÇOK DAHA AZ VİRÜS BARINDIRMA ÖZELLİĞİNDEN BAHSEDİLMİŞTİR.


CU+PASLANMAZ ÇELİK ÜRÜNLER DAHA TEMİZ, DAHA HİJYENİK ÇEVRELERİN PLANLANMASINA KATKI SUNARAK, ÖZELLİKLE OFİSLER, TOPLANTI ODALARI, OTELLER VE HASTANELER GİBİ ÇOK DOKUNULAN YÜZEYLER, YÜKSEK İNSAN TRAFİĞİ OLAN MAHAL TASARIMLARININ BİR PARÇASI HALİNE GELİR.


Haber listesine dön →


Haber listesine dön →

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR