İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Hakkımızda"

 

 

 

HAKKIMIZDA

 

Firmamız 1993 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar, dekoratif yüzey malzemeleri ve dekoratif laminat ürünleri konusunda dünya ve Avrupa'da önderlik eden firmaların Türkiye distribütörlüğünü yaparak yurtdışındaki teknoloji, bilgi ve yenilikleri ülkemize taşımıştır.

 

Lamicolor Laminat Hpl, Dekodur metal laminatlar ve Lacon ultra esnek yeni nesil laminatlar, Türkiye ve çevre ülkelerde Berk Laminat hizmeti ile sunuluyor. Yeni ürün, yeni teknolojiler, yeni gelişmeler ile birlikte nitelikli insan gücü, stoktan hizmet ile hız ve zaman servisi verilmektedir.

 

Diğer distribütörlüğümüz Pba srl firmasının ürünleri iç mekanlarda cam, metal, ahşaplara nitelik katan ürünlerdir. Cam WC bölmeleri ve yaşlı, engelli insanlar için üretilen aksamlar ile birçok inşaat firması ve tasarımcılar ile birlikte çözüm ortağı olmayı sağlamıştır.

 

Hpl (plaka) laminat, cpl laminat, metal laminat, kompakt laminat, yeni nesil esnek laminat, cam WC kabin, WC kabin aksesuarları, paslanmaz çelik kol ve kilit sistemleri firmanın başlıca faaliyet konularıdır.

 

Laminat mutfak ve banyo tezgahı, dolap kapağı ve laminat kaplı masa tablası ürünleri ile kenar bantı, kapı çıtası, Bondi hızlı tutkal firmanın diğer destek ürünleridir.

 

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR