İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Ürünler"

Ürünler > Lamicolor Laminat > Lamicolor HPL Laminat

Lamicolor HPL Laminat

 Lamicolor Laminat, geleceği ve yeni trendleri yakından takip eder.Her yıl seçilen ve üretim hattına alınan renk ve yüzeyler, yeni akımları ve değişen yaşam tarzlarına uygun ortamlar yaratmaya imkan verecek yeni enstürümanları sunar.

Lamicolor Laminat,ülkemizde öncü olmuş birçok proje ve binada, kurumsal kimlik çalışmalarında yer almıştır. Çağdaş fikirler üreten seçkin mimarlarımız, büyük projelerde sorumluluk alan yurtiçi ve yurtdışı müteahhitlerimiz ve rasyonel davranan yatırımcılarımız yıllardır Lamicolor Laminat ve Berk seçiyor.

Lamicolor Laminat,yeni desenleri ve yeni yüzey şekilleri ile doğal ahşap kadar başarılı efektler sunar. Aynı deseni defalarca tekrar ederek, dekorasyonda bir bütünlük yakalamanıza olanak verir.Cila yapmaktan kurtulduğunuz için,hızlı ve nitelikli üretim yapmanıza sebep olur.

Lamicolor Laminat,hijyeniktir, mikrop barındırmaz.Toz ve kir tutmaz.Kolay temizlenir.Toksit madde içermez.Çağımızın en önemli konusu olan hijyenin sağlanması için her geçen gün yeni ürünler, kimyasallar ve temizlik malzemeleri ile karşılaşıyoruz.Bütün temizlik malzemelerinin başarılı olabilemesi, öncelikle uygun ve hijyen bir zeminin olması ile mümkündür.Lamicolor Laminat,kolay temizlenebilen ve mikrop barındırmayan yapısıyla yıllarca aynı kalitede kalabilen hijyen yüzeyleri sunar.

Lamicolor Laminat,sudan ve nemden etkilenmez.Kaynar suya ve kuru sıcağa dayanıklıdır.Islak hacimlerde, mutfak ve banyo mobilyalarında size kusursuz ve problemsiz ürünler sunar.

Lamicolor Laminat,aleve iştirak etmez, yangına dayanıklıdır.Sigara ateşinden etkilenmez.Okul,Hastane,Otel,Gemi,Yat ve mağaza dekorasyonlarında tasarımcılarımızın güvenle seçtiği bir marka olmuştur.

Lamicolor Laminat,darbelerden etkilenmez.Aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.Eskimez, bakım masrafı gerektirmez.Lamicolor Laminat, imalat,taşıma ve stoklama şartlarına en uygun üründür.

Kullanım ömrü çok uzundur.Yıllarca kullanılan ürünler,ilk günün güzelliği ile yaşar.Lamicolor Laminat, asitlerden etkilenmez.Asit ve bazlara dayanıklıdır.Mutfaklarda limon, domates, portakal gibi asitler, laminat tezgah üstü ve mutfak mobilyalarına zarar vermez. İlaç laboratuarları, kimya laboratuarları, fotoğraf, tekstil ve hastane laboratuarları vb. yerlerde güvenle kullanılmaktadır.

Lamicolor Laminat, yalıtkandır. Elektrik geçirmez. Antistatiktir, statik elektrik üretmez.Elektronik, teknik, metalürji ve nükleer laboratuarda öncelikle tercih edilmektedir.Lamicolor Laminat, güneş ışınlarına dayanıklıdır.Solmaz, renk kaybetmez, güneş ışığı ve suni ışıkta renk değiştirmez. Yapılan yatırımları uzun ömürlü kılar.

Alüminyum ve metal laminatlarımız, metal elemanların, ahşap teknikleri ile kolayca kullanılmasını sağlar.Hızlı ve kolay üretim, imalatçılara hız katar. Metal üzerinde verilen yüzeyler ve dekorlar, tasarımcılarımızın yeni ve farklı mekanlar yaratmasına olanak sağlar.550'ye yakın değişik renk ve desen, 21 farklı yüzey, 5 çeşi ebat arasından sizin için seçtiğimiz ve Türkiye stoklarına aldığımız 2022/2023 koleksiyonumuz. zaman kaybetmeden, beklemeden projelerin hayat bulmasına, tasarımların dokunulur olmasına destek vermeye devam ediyor.

Lamicolor Laminat, Europe Norm 438 standartları ile İtalya'da üretilir.Lamicolor, araştırma ve tecrübe ile birlikte teknoloji ve dizaynı birleştirerek şekillenen ve gelişen ürünleri ifade eder.

HAMMADDELER:

HPL Laminatlar;Selüloz liflerinin (kağıt) fenolik ve melamin reçine ile emprenye edilmesinden elde edilir.Kraft kağıdı ve dekoratif kağıt üreticileri, çevreyi ve insanı korumayı amaçlayan ve ormanların işletme yönetimini sağlamak üzere, FSC (FOREST STEWARDSHIP COUNCIL) (ORMAN YÖNETİMİ KONSEYİ) protokollerine ve eşdeğer standartlara uyarlar.Fenolik ve melamin reçine kesinlikle su bazlıdır.Lamicolor yıllardan beri alkol bazlı reçine kullanımına son vermiştir.

Tüm ürünlerimiz Euro class B sınıfı yangın gecikme niteliklerine sahiptir.

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR