İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Ürünler"

Ürünler > Lamicolor Laminat > Postforming Laminat

Postforming Laminat

 Lamicolor Postforming Laminat

Plastik hale getirilmiş phenolic reçine ile emprenye edilmiş kraft kağıdı ve özel melamin reçinesi ile emprenye edilmiş dekoratif kağıtlardan oluşur.Lamicolor Postforming'in üstünlüğü kullanılan kimyasallardadır.Lamicolor Postforming Laminatın özelliği, kullanılan teknik ve istenen radyusun özelliklerine göre konkav ve konveks olarak kıvrılması ve şekil verilebilmesidir.

Kullanılan operasyon tipine bağlı olarak statik ve sürekli olmak üzere üretilmiş bir çok kenar bükme ve postforming makinası tipi mevcuttur.

Az miktarda ve çok değişik ebatlar için çalışılan statik makinalar ile miktarlı ve aynı ebatlar için çalışılan sürekli makinaların farklı çalışma düzenleri olmasına rağmen Lamicolor Postforming Laminatın, her makinaya uyum sağlayan esnek yapısı vardır.Bu yapı postforming laminatı uzun süreli saklama imkanı da ihtiva eder.

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR