İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Ürünler"

Ürünler > Lamicolor Laminat > Standart Laminat

Standart Laminat

 Lamicolor Standart Laminat:

Postforming ihtiyacı olmayan, düz alanların kaplamasında kullanılan LAMICOLOR standart, Lamicolorun tüm renk yelpazesi ve yüzey çeşitlilikleriyle istenebilir.Postforming laminata göre daha ekonomik olan Lamicolor Standart başta kapı yüzeyleri olmak üzere, çeşitli alanlarda çok yaygın olarak kullanılmaktadır.Lamicolor Standart, antistatiktir, antidust'tır.(toz tutmaz) sıcak su, sigara ateşi ve aleve dayanıklıdır. Aşınma ve leke tutmama özlellikleri maksimum değerler taşır.

Devamlı temizlik gerektiren, hijyen ve steril şartlar isteyen hastane odaları, laboratuarlar için ideal bir malzemedir.Güvenlik ve teknik şartnameler gereği özellikle oteller, hastaneler, okullar ve bazı mahallerde kullanılmak üzere üretilen Lamicolor Standart AE (yangın gecikmeli) tipleride mevcuttur.Lamicolor Standart ayrıca taşıt araçlarında vagonlarda, otobüslerde, metrolarda,gemi inşaatlarında, genel mahallerdeki kabinlerde, kontrol panellerinde, fuar standlarında da kullanılmaktadır.

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR