İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Ürünler"

Ürünler > Lamicolor Laminat > İç Mekan Kompakt Laminat

İç Mekan Kompakt Laminat

 Lamicolor İç Mekan Kompakt Laminat :

Lamicolor dekoratif kompakt laminat, kimyasal ve fiziksel özellikleri yanında ekstra kalınlığı kendi başına yüke dayanıklılığı ve taşıma özellikleri nedeni ile mobilya, inşaat, endüstri alanlarında farklı kullanımlara hitap eden özelliklere sahiptir.Lamicolor kompakt laminat çizilmeye, kimyasal etmenlere ve rutubete dayanıklıdır.Kolay işlenebilmesi ve kolay temizlenebilmesi sebebi ile ıslak mekanlar,mutfak, banyo, dinlenme tesisleri, laboratuarlar, okullar ve hastanelerde kullanım alanı bulmuştur.

Hijyenik oluşu ve asitlerden etkilenmemesi laboratuar ve hastane mobilyaları için tercih edilir.
Havaalanı duvar ve kolon kaplamaları, işyeri ve atölyelerin depo rafları, büyük mağazaların ürün rafları, toplu taşıma araçları, bekleme salonları, metrolar, mutfak tezgahları, banyo tezgahları, ofis mobilyaları, masa tablası, tuvalet ve duş bölücü panelleri ve partisyonlarda fuar standlarında kullanılır.Sağlam ve uzun ömürlü olması sebeiyle ideal bir laminattır.
Lamicolor kompakt laminat toksik etkiye sahip değildir.

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR