İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Ürünler"

Ürünler > PBA > Kompakt ve Termoplastik Aksesuarlar

Kompakt ve Termoplastik Aksesuarlar

 


BERK, Pba firmasının Türkiye distrübütörüdür.

Kompakt Laminat ile Termoplastik Aksesuarlar

Termoplastik ürünlerin birçok parçası özellikle 10mm ve 12mm kalınlıktaki kompakt laminat panellerle inşa edilen bölmeler ve tuvaletlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere İtalya'da dizayn edilmiş ve üretilmiştir.Temsilcisi olduğumuz Pba firmasının amacı, sağlam , güvenli, uzun ömürlü ve estetik kabinlerin üretilmesine yardımcı olmaktır. Termoplastik ürünler, eskimez, aşınmaz, kırılmaz, yanmaz, antistatiktir, tozları toplamaz.Termoplastik ürünlerin parlak ürünleri ve modern dizaynları diğer özellikleridir.Basit ve çok yönlü oluşları montaj ve uygulamaları kolaylaştırır.

Pba ürünleri kullanıcılara güvenlik ve emniyet sunar.Kullanılan malzemeler mekanik gerileme karşı çok dayanıklı olduklarını kanıtlamıştır.Ayrıca atermik ve izolasyonu olduklarından dolayı topraklamaya ihtiyaç duymazlar. Termoplastik ürünler her türlü uygulamaya elverişlidir.Bu ürünlerin tasarımı, her türlü ayarlama modifikasyon işlemlerini inşaat sahasında sağlar, montaj ve uygulamayı kolaylaştırır.

Termoplastik ürünler modern dizaynları, parlak renkleri, fonksiyonellikleri ve temiz hatlarıyla tanınır.Pba ürünleri, yüzeylerinin gözeneksiz yapısı sebebiyle mikro yarıklar ve çatlaklar oluşturmaz.Yüzeylerde kirlerin toplanması ve bakterilerinin gelişmesi ve çoğalmasını engeller.Pba ürünleri modern tasarımları ile kabin uygulamalarında yenilikçi bir bakış sağlar.

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR