İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Ürünler"

Ürünler > Dekodur Laminat > Ayna Laminatlar

Ayna Laminatlar

 Ayna laminatlar:

Parlak metal ayna efektli laminatlarımız,flotal cam aynalara göre daha hafiftir.Ayna yansımasını bire bir alırsınız. Ayna laminatlar mdf ve sunta v.b.gibi malzemelere kolayca yapıştırılarak kullanılır. Hafiftir,esnemez,genleşmez,solmaz,nemden bozulmaz.

Kullanım alanları:

Asma tavanlar, banko, duvar ve kolon kaplamaları, ofis mobilyası, otel odaları, karşılama bankoları, giriş, fuaye salonları, mutfak mobilyası, ev mobilyası, mağaza mobilyaları vb.

Teknik özellikler;

Ebat:

2440*1220mm.

3050*1220mm.

Kalınlık :0,9mm.
Metal laminat ile çalışırken dikkat edilmesi gerekenler

Metal laminatlar, işlenirken balans için, metal laminat kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Balans için,metal astar pahalı olduğundan, firmamız 0,8-0,9mm. kalınlıklarda kahverengi astarımızı ekonomik alternatif olarak sunuyor. Kahverengi astar için önce deneme yapılmalı, başarılı olduğu görüldükten sonra, imalat yapılmalıdır.

Metal laminatlar işlenirken, klasik preslerde maksimum 50 derece sıcaklığı aşmamalıdır. Daha düşük ısılarda pres yapılmalıdır. Tavsiye edilen tutkal tipi, PVA ve contact hızlı tutkallardır. Açık ortamda,toz ve tanecik kapmış tutkallar kullanılmamalı veya süzgeçten yabancı maddeler arındırıldıktan sonra kullanılmalıdır. Aksi halde tutkalla laminatın altına yerleşen tanecikler, laminat yüzeyde çiban görünümlerine sebebiyet verir.

Pres levhalarındaki bozuklukları, koruyucu bir plaka koyarak halledebilirsiniz.

Uygulanan basınç düşük olmalıdır. 1,5-2kg/cm2 basıncı geçmemelidir.

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR