İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Ürünler"

Ürünler > Pelilalam Laminat > Dış Cephe Kompakt Laminatlar

Dış Cephe Kompakt Laminatlar

 Pelicompact Exterior

Ahşap sıcaklığını compact laminat ile birleştirerek bina cephelerini ömrü ile eşitler. Zengin desen ve renk çeşitliliği ile binaların cephesine özel görünüm kazandırır. Havalandırmalı cephe sistemleri görüntü güzelliğinin yanı sıra binanın nefes almasını sağlar.Yazın aşırı sıcaktan kışın soğuktan koruduğu gibi dışarıdaki gürültüyü 14 dB azaltarak sessizliği sağlar.

Pelicompact exterior; nano-teknoloji ile ile üretilen yüzeyi sayesinde tozlanmayı geciktirir. Küf, yosun,mantar gibi oluşumları barındırmaz. Bu yüzey çeşitli kimyasal maddeler ile rahatlıkla temizlenerek yeni nesil dış cephe kaplaması olma hakkını kazanmıştır.

Pelicompact exterior'ın yüzeyindeki akrilik tabakası güneş ışınlarından koruduğu gibi asit yağmuru, kimyasallar ve toz fırtınalarından da korumaktadır. Desen tabakasının altındaki özel formüllü termoset reçineli kraft tabakalarının çok yüksek basınç ve yüksek ısı altında pişirilmesi ile elde edilen ürün, dış hava koşullarına karşıda yüksek performans gösterir. Yanmaya karşı dirençli,alev almayan, alev çekilince sönen,eriyerek yangının yayılmasına izin vermeyen yapısıda ayrı bir avantajdır. Bu sırada zehirli ve boğucu gazlar çıkarmadığı için yangından daha fazla canlının kurtulmasını sağlar.

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR