İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Ürünler"

Ürünler > La-Con Laminat > La-Con Yeni Nesil Laminat

La-Con Yeni Nesil Laminat

 Berk Laminat, İtalya Fantoni firmasının Türkiye distribütörüdür. La-con,Fantoni firmasının ürettiği,yeni nesil laminattır.Ultra esnek yeni nesil laminat,dünya’daki laminat teknolojisine, yeni bir sayfa açmıştır.Bu teknoloji,halen sadece Fantoni firması tarafından,tek ve benzersiz olarak dünya laminat kullanıcılarına sunulmaktadır.Berk Laminat bu teknolojiyi ve sunduğu yeni imkanları Türk yatırımcısına,tasarımcısına,üreticisine sunmaktan gurur duyuyor.

Dünya’da ve ülkemizde projeler büyüyor,miktarlar artıyor,siparişler merkezileşiyor, küçük ve başarılı işletmeler büyük fabrikalara dönüşüyor.Sebep ? Hız ve zaman.

İşte ! böyle bir ortamda ihtiyaçlara cevap veren daha hızlı,daha az maliyetli,daha çabuk ve miktarlı üretime imkan veren yeni nesil laminat doğdu.

LA-CON ULTRA ESNEK YENİ NESİL LAMİNAT

Özellikle hız ve zaman ile yarışan büyük ve orta ölçekli üreticilerimize;hız, zaman ve artı değer katan la-con, büyük ölçekli Kapı,Mutfak,Banyo,Profil üreten sanayicilerimizin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Dünya ve Avrupa laminat üreticileri içinde yeni olan ve geleneksel laminat üretiminde (kullanılan yeni nesil reçineler ve üretim teknikleri bakımından)'ayrılan ultra esnek laminatların çeşitleri ve her makinaya uygun çözümleri de var.

Pvc ve akrilik yüzeylere göre çizilme,aşınma,solma dirençleri çok üstündür.Finish folyo, emprenye kağıt,pp ve benzeri kaplamalara göre sunduğu imkanlar,laminatın üstün özellikleridir.Darbe,çizilmeye mukavemet,istiflenebilme,nakliye ve uygulamada minimum fire,solmama,asitlerden etkilenmeme,toz ve kir tutmama,uzun ömür ve bakım masrafı gerektirmeme sebebiyle geleceğin yüzey kaplaması olarak görülüyor.

Kapı ve kapı yüzeyi üreten imalatçılarımız, kasa+pervaz ve kanat yüzeyini ayrı renk laminat ile yapılabiliyor, yüksek hız sebebi ile çok miktardaki ürünü (dakikada 60 metre) üretebiliyor. Melamin kapı yüzeyleri ile mukayese edildiğinde,laminatın çizilmeve,darbeye mukavemetinin üstünlüğü,sanayicimizin fire miktarlarını azaltıyor.

Ultra esnek laminatlar,kullanılan makine tipine bağlı olarak 0,10-0,15-0,20-0,25-0,30mm. kalınlıklarda, çok zengin renk ve desen kolleksiyonu ile birlikte sunuluyor. Berk laminat isteyen firmalara özel renk, yüzey ve desenler ile hizmet veriyor.

25 yüzey alternatifi,400 metrelik bobin uzunlukları ve 186/212cm. en ölçüleri Üreticilerimize farklı ve yeni imkanlar sunuyor.

Ultra esnek laminat, kapı yüzeyi üreten üreticilerimize yepyeni imkanlar açmış,daha hızlı yüzey üretebilen flat laminasyon makinaları, yeni yatırımlarda tercih edilmeye başlanmıştır.

Dolap kapak üreticilerimiz gerek boy dolap üretimlerinde, gerekse membran preslerde ultra esnek yeni nesil laminat ile yepyeni modeller üretebilmektedir.

La-con sunduğu esnek ve insana saygı duyan çevreci yapısı ile her türlü (Aluminyun,saç,plastik,Ahşap,sunta,mdf) malzemenin dekoratif yüzey kaplaması olarak çözüm odağıdır.
Dekoratif desenler ve yüzey,doku alternatifleri,görsel ihtiyaçlara yeni dizaynlar ve geleceği sunuyor.

Ürün çeşitleri :
0,10mm.mıcroflex yeni nesil laminat
0,15mm.mıcroflex yeni nesil laminat
0,20/0,25mm. slimsoft yeni nesil laminat
0,30mm. slimsoft yeni nesil laminat
0,10mm. microslim .....rulo laminat
0,15mm. microslim .......rulo laminat
0,30/0,40mm. lignoslim .......rulo laminat
0,50/0,60mm.lignolam ....... rulo laminat.

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR