İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Ürünler"

Ürünler > PBA > Dolap Kapağı Kulpları

Dolap Kapağı Kulpları

 HERKES İÇİN MILLWORK DOLAP KAPAĞI KULPLARI SERİSİ

PBA HERKES İÇİN MİLLWORK DOLAP KAPAĞI KULPLARI
GENSLER TARAFINDAN TASARLANMIŞTIR

PBA HERKES İÇİN MILLWORK DOLAP KAPAĞI KULPLARI ÜRETİME BAŞLANDIĞI 2018 YILINDAN BU YANA İÇ MEKAN PROFESYONELLERİ VE MARANGOZLAR TARAFINDAN İLK ÇÖZÜM ADRESİ OLMUŞTUR. ORİJİNAL HALİ PASLANMAZ ÇELİK İLE HALA SUNULMAKTA OLAN ÜRÜNLER ADA STANDARTLARINI VE ERİŞİLEBİLİRLİK İHTİYAÇLARINI ZARİFLİK İLE TAMAMLAMIŞTIR.

ŞİMDİYSE YENİ BİR SEÇENEK İLE TUTAMAKLARIMIZ HİÇ OLMADIKLARI KADAR GÜZELLER:

BAKIR KAPLAMA, 97% ORANINDA SAF BAKIR İÇEREN ALAŞIM ÇELİK GÖVDENİN ÜSTÜNE YENİ TABAKA OLUŞTURMADAN ÖZENLE UYGULANIR, BÖYLECE BAKIR KAPLAMAYA SAHİP ÜRÜNLER EPA TESCİL HAKKI KAZANIR. KAPLAMA HER ZAMAN ÜRÜN ÜZERİNDE KALIR VE ÜRÜNE MRSA, S.AUREUS (BŞK. STAPH) VE E.COLI GİBİ BİRÇOK MIKROBA KARŞI ANTİMİKROBİYEL DAYANIKLILIK KAZANDIRIR.

ŞUBAT 2008’DE, AMERİKA ÇEVRE KORUMA AJANSI (EPA) 275 BAKIR KAPLAMANIN TESCİLİNE ONAY VERDİ. NİSAN 2011’DE BU RAKAM 355’E ÇIKTI. HALK SAĞLIĞI AÇISINDAN ÖNEMLİ OLAN BU ONAYLAR, BAKIRIN ZARARLI VE POTANSİYEL OLARAK ÖLÜMCÜL BAKTERİLERİ ÖLDÜRDÜĞÜNÜ KANITLADI. BAKIR EPA TARAFINDAN TESCİLİNE ONAY VERİLEN VE GENİŞ KAPSAMLI ANTİBAKTERİYEL YETERLİLİK TESTLERİ İLE DESTEKLENEN İLK MALZEMELERDEN BİRİDİR.

THE NEW ENGLAND JOURNAL OF MEDICINE YAKIN ZAMANLARDA YAPTIĞI BİR HABERDE BAKIRIN, PLASTİK VE ÇELİK DAHİL OLMAK ÜZERE DİĞER MATERYELLER İLE KIYASLANDIĞINDA, ÇARPICI ŞEKİLDE DAHA AZ BAKTERİ BARINDIRDIĞINDAN BAHSETTİ. BÜTÜN BUNLAR ZARİF BİR GÖRÜNÜM İLE PBA BAKIR MILLWORK TUTAMAKLARI DAHA TEMİZ VE HİJYENIK BİR ÇEVRENİN PLANLANMASINDA ÖNEMLİ BİR ETKEN YAPMAKTADIR. ÖZELLİKLE HASTANELER, LABORATUVARLAR, KLİNİKLER, OFİSLER, MUTFAKLAR, TOPLANTI ODALARI, OTELLER VE OKULLARDA, ÇOK DOKUNULAN YÜZEYLERİN, YÜKSEK İNSAN TRAFİĞİ OLAN MAHAL TASARIMLARININ BİR PARÇASI HALİNE GELİYOR.

NOT: TÜM ÜRÜNLER ADA STANDARTLARI VE BENZER ERİŞİLEBİLİRLİK GEREKSİNİMLERİ İLE UYUMLUDUR. 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR