İletişim Bilgileri

Kağıthane Caddesi No:19/A
34403 Kağıthane/ İstanbul

Telefon:

+90 212 295 4755 PBX

Fax:

+90 212 295 4759

Gsm:

+90 533 747 6304

E-Mail:

berk@berklaminat.com

Berk Laminat Limited

"Ürünler"

Ürünler > Dekodur Laminat > Aluminyum Nem Bariyeri Laminatı

Aluminyum Nem Bariyeri Laminatı

 Aluminyum Buhar Bariyeri çift tarafı zımparalanmış ve 1,2 kalınlığında olan kalın bir laminattır. Gövde 0,4 mm kalınlığında aluminyumdan üretilmiştir. Farklı katmanların birleşimi ve ürün özellikleri, Dekodur Aluminyum Buhar Bariyerini nem, gaz ve benzeri malzemeleri geçirmez kılar.

Dekodur Aluminyum Buhar Bariyeri DIN EN 1121-iklim kategori 3 gereksinimlerini ve EN1530-Sınıf 2d Avrupa gereksinimlerini karşılar. Dekodur Aluminyum Buhar Bariyeri bu yüzden cilalanacak, boyanacak ya da folyo ile kaplanacak kapı ve ahşap birleşim elemanları için idealdir.

Dekodur Aluminyum Buhar Bariyeri sadece nem ve su buharı geçirmezliği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dönmzelik ve geometrik isikrar sağlar. Ahşap malzemelerle birlikte kullanıldığında, Dekodur Aluminyum Buhar Bariyeri ticari olarak kolay bulunabilen D3/4 ya da D4/1 polivinil asetat (PVAc) çözeltilerle işlenebilir. Kontakt, hot-melt ya da inşaat yapıştırıcı sistemleri kullanılarak, buhar bariyerimiz aynı zamanda dekoratif laminatlarımızla, aluminyum ya da paslanmaz çelik yüzeylerimizle birlikte dekoratif bir katman olarak da kullanılbilir.

 

 

Copright Berk Laminat Limited © 2016 (* Sitemizde kullanılan tüm ürün ve marka resimleri tescillidir. İzin almadan kullanılması yasaktır. Ulusal ve uluslararası telif hakları ile korunmaktadır.)

Designed by TELMAR